Marka

Zakup oryginalnego wkładu do drukarki często okazuje się wydatkiem przekraczającym cenę nowego urządzenia. Przy zakupie warto więc wziąć pod uwagę dostępność zamienników.
My Office to produkty dedykowane do większości urządzeń drukujących. Dzięki naszej marce masz wybór. Korzystasz z drogiego oryginału lub zamiennika o większej wydajność w znacznie niższej cenie.

Jesteśmy specjalistami, dlatego zamienniki marki My Office przechodzą testy jakości na każdym z etapów produkcji. Mamy wiedzę i chcemy pomagać w doborze najlepszych komponentów. Stale dbamy o ich trwałość i niezawodność. Dostosowujemy się do nieustannie ewoluujących potrzeb użytkowników drukarek. Osoby, które nam zaufały, wiedzą po jaki produkt sięgnąć, gdy na ekranie ponownie pojawi się komunikat o niskim poziomie tuszu lub tonera.

Asortyment My Office liczy 1800 produktów, dlatego ciężko nas zaskoczyć.

Podkreślamy, że produkcja zamienników jest całkowicie legalna, podobnie jak ich zakup i stosowanie. Marka My Office działa z całkowitym poszanowaniem prawa, a szczególnie obowiązujących patentów, wzorów przemysłowych oraz znaków towarowych.

Dodatkową zaletą jest dożywotnia gwarancja, którą objęte są wszystkie produkty My Office.

Idea marki

Zakup oryginalnego wkładu do drukarki często okazuje się wydatkiem przekraczającym cenę nowego urządzenia. Marka My Office powstała na idei:

Tańsze drukowanie

Przy zakupie warto więc wziąć pod uwagę dostępność zamienników. Nasze produkty są dedykowane do większości urządzeń drukujących. Dzięki My Office masz wybór. Korzystasz z drogiego oryginału lub zamiennika o większej wydajność w znacznie niższej cenie.

Nasze produkty są zgodnie z najwyższymi wymaganiami w branży. Jakość potwierdzają przyznane certyfikaty: ISO 18001, ISO 9001, ISO 14001 oraz TUV.

My Office